!تماس با ما

021-46891581 فکس:02144797603 ، موبایل :09121451163

محصولات ما

محصولات پارکینگ

امروزه راه حل مناسب برای رفع مشکلات پارکینگ ها با استفاده از تجهیزات ایمنی پارکینگ قابل پیشگیری وکنترل است. لوازم ایمنی پارکینگ شما را پارک کرن آسان وایمن ماشین یاری می کند. در ادامه می توانید محصولات ما را برای ایمینی در پارکینگ ها را مشاهده نمایید    

پادری های آلومینیومی

امروزه توجه به کارآمدی و زیبایی هر سیستم ورودی برای هر بنای ساختمانی اعم از مسکونی و تجاری به منزلهء چهره ء آن بنا از اهمیت بسزایی بر خوردار بوده و توجه به این مهم ما را از سال 83 بر آن داشت تا به عنوان پیشگام در طراحی و نیز ارائه هر چه بهتر این محصول در کشور ایران کوشا باشیم.      

تجهیزات جانبی

این بخش شامل ابزار آلاتی است که برای نصب محصولات بکار گرفته می شود . این تحهیزات شامل قاب ها رمپ ها و چسب های مورد نیاز میباشد .    

ترمز پله

پله های بیرون ساختمان بدلیل صیقلی بودن کاملا لغزنده هستند که در بعضی موارد آنها را شیار دار یا چکشی میکنند که در هردو مورد بدلیل جمع شدن آب در این شیارها و یخ زدن خود باعث لغزنده شدن میشوند.      

محصولات دیگر

در این بخش پروفیل های آلومینیومی تولید شده برای صنعت ساختمان را قرار دارد ، از جمله پروفیل های مربوط به کف پوش های پارکتی ،پوشش درز انبساط و غیره ...    

WE OFFER
IDEAS THAT RAISE YOUR building Performance

راهنمای انتخاب محصول مناسب

انتخاب نوع محصول :

انتخاب میزان تردد :

انتخاب نوع کار

فضای مورد استفاده :

در این بخش میتوانید نسب به خواسته خود و ویژگی های محصولات ما بهترین و مناسبترین پیشنهاد ما را در بین عمده محصولات این شرکت بیابید :
در رابطه با پادری، با توجه به تجربه و شرایط اقلیمی ایران ، ما پادری ها را دسته بندی کرده ایم . شما می توانید با توجه به محل قرار گیری پادری تان با استفاده از فیلتر های روبرو بهترین و مناسبترین پادری را انتخاب کنید .