• +(98)2146891581
    +(98)2146879675
  • +(98)9121451163 تماس در ایام تعطیل
  • ساعت کاری : شنبه تا پنجشنبه 8:00 الی 17:00

درباره دُرمت

گروه تولیدی دُرمت با داشتن علم و کادری پر تجربه هموراه سعی در تلاش جلب رضایت مشتریان بوده

گروه تولیدی دُرمت از سال 1385 در زمینه طراحی و ساخت انواع پادری آلومینیومی و همواره سعی در ارتقا صنعت، جلب رضایت مشتری و خلق ایده ها و راه کاری نوین برای انجام فعالیت ها خود و رفع نیازهای مشتریان بوده . پس از سال 1392 با ارتاقع زمینه کار خود و شروع به ساخت در زمینه پادری های آلومینیومی و ترمز پله فصل جدیدی در زمینه کاری خود را باز کرده . این گروه با شروع به تولید و طراحی محصولات پارکینگ تلاش بر این دارد که خدمات جامع تری را به مشتریان خود دهد . .

انواع پادری و کفپوش  انواع ترمز پله  انوع محصولات پارکینگ انواع پروفیل های      دکوراتیو

این گروه از بدو تاسیس با بهره گیری از استانداردها و متدهای جدید تولید و با پشتوانه تیم فنی متشکل از متخصصین با تجربه توانسته است پروژه های موفق متعددی را به مرحله اجرا در آورد. این گروه در طول فعالیت خود، با اتکا به تحقیق، پژوهش و ارتقاء مستمر دانش، بکارگیری و اجرای موثر اصول مدیریت پروژه و پایبندی به دقت و نظم در اجرا، توانسته است اجرای بیش از یکصد و پنجاه پروژه موفق در سطح بزرگ را بر اساس آخرین دستاوردهای فنی روز، در کارنامه خود به ثبت برساند.

رضایت مشتری منبع سودآوری برای گروه دُرمت تلقی می گردد و می شود از آن به عنوان سرمایه ای مهم برای سازمان یاد کرد، همچنین سطح بالاتر رضایت مشتری به وفاداری منجر می شود. مشتریانی که از سازمان راضی هستند تجربیات مثبت خود را به دیگران منتقل می کنند و به این ترتیب وسیله تبلیغ برای سازمان شده و در نتیجه هزینه جذب مشتریان جدید را کاهش می دهند ، از این رو مشتری وداری و رضایت مداری مشتری در دُرمت از مهمترین اصول بوده .

© All Rights Reserved